Rasy i gatunki zwierząt - baza wiedzy


Sortowanie:

Pies
Zacznijmy od najbardziej znanego na świecie zwierzęcia.Jest nim pies.Pies domowy pochodzi od wilka.Prawie 20 000 lat temu ludzie hodowali wilki.Udomowione wilki stały się wiernymi przyjaciółmi człowieka.Już pierwsi hodowcy selekcjonowali psy według wielkości,sierści i zdolności..

Dodano o godzinie 21:23 dnia 13.03.2018

Kc Reg maltański szczenięta gotowe
KC Reg maltański szczenięta na sprzedaż. Mamy piękny miot 2 dziewczynek 2 chłopców dostępne. Mama i tata są zarówno KC Reg i mogą być postrzegane. Ten piękny miot został podniesiony w naszym salonie są podane jak najlepszą opiekę. Zostały wprowadzone do dzieci. Zostały odrobaczone..

Dodano o godzinie 15:10 dnia 05.01.2017

Mops
Rasa psa należąca do grupy psów do towarzystwa, zaklasyfikowana do sekcji małych psów molosowatych. Typ dogowaty. Nie podlega próbom pracy. Mops posiada krępe, zwarte ciało. Wzorzec tej rasy opisuje kufę jako "krótką, tępą i kwadratową".Najczęściej spotykane umaszczenie to piaskowe z..

Dodano o godzinie 16:06 dnia 01.12.2015

Tygrys azjatycki
Gatunek dużego, drapieżnego ssaka łożyskowego z rodziny kotowatych (Felidae), największy z żyjących współcześnie czterech wielkich, ryczących kotów z rodzaju Panthera, jeden z największych drapieżników lądowych – wielkością ustępuje jedynie niektórym niedźwiedziom. Dorosłe..

Dodano o godzinie 13:50 dnia 01.12.2015

Border collie
Budowa ..

Dodano o godzinie 13:38 dnia 01.12.2015

kot ,,Sfinks,,
Sfinks (kanadyjski bezwłosy) – rasa kota. Przeważnie sfinksy w Ameryce i Europie pochodzą od kanadyjskiego kota domowego, któremu w 1962 w wyniku samoistnej mutacji urodziły się dwa łyse młode. Cechy Sfinksa -wygląda na bezwłosego, w dotyku gorący i delikatny -dopuszczalne jest bar..

Dodano o godzinie 13:00 dnia 01.12.2015

kot ,,Sfinks,,
Sfinks (kanadyjski bezwłosy) – rasa kota. Przeważnie sfinksy w Ameryce i Europie pochodzą od kanadyjskiego kota domowego, któremu w 1962 w wyniku samoistnej mutacji urodziły się dwa łyse młode. Cechy Sfinksa -wygląda na bezwłosego, w dotyku gorący i delikatny -dopuszczalne jest bar..

Dodano o godzinie 13:00 dnia 01.12.2015

Jamnik szorstkowtosy

Szata składa się z szorstkiej, gęstej, ściśle przylegającej okrywy i podszerstka. Pies ma również brodę i krzaczaste brwi. Gęsto owłosiony ogon zwęża się ku końcowi, ale nie tworzą się na nim frędzle. Wszystkie kolory są dozwolone. Białe plamy na piersi są dopuszczalne, ale..


Dodano o godzinie 13:13 dnia 28.02.2013

Chow Chow

Ta rasa posiada absolutnie niepowtarzalne cechy: wnętrze pyska zwierząt i język muszą być niebiesko czarne, a ich chód przypominać chodzenie na szczudłach, ponieważ tylne kończyny są silnie spionizowane. Szata chowchow wymaga pedantycznej pielęgnacji. Spokojny, cichy i nadzwyczaj..


Dodano o godzinie 10:42 dnia 27.02.2013

Szpic miniaturowy (Pomeranian)

..


Dodano o godzinie 10:36 dnia 27.02.2013Dlaczego warto do nas dołączyć?
Możesz poznać ciekawych ludzi o tych samych zainteresowaniach. Możesz prowadzić bloga, dodawać ogłoszenia i rozwijać z nami bazę wiedzy(zwierzopedie). Jeśli prowadzisz schronisko lub biznes związany z zoologią, możesz dodać wizytówkę w bazie firm. Masz pewność że odwiedzą ją tylko miłośnicy zwierząt. W razie pytań lub problemów masz do dyspozycji forum o zwierzętach. Nadal się zastanawisz :) jeśli tak to pamiętaj że wszystkie funkcje serwisu są dostępne za darmo, a rejestracja trwa parę chwil. Jeśli nie chcesz zakładać konta, możesz zalogować się korzystając z konta Facebooka lub Google.
Społeczności
O nas | Kontakt | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności
Copyright © 2011 - 2017, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu