Pomoc - często zadawane pytania

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli nie znalazłaś / znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, lub przez email info@milosnicyzwierzat.pl


Jak założyć konto w serwisie milosnicyzwierzat.pl?

Żeby założyć konto wystarzy przejść na stronę rejestracji. W formularzu należy podać nazwę użytkownika(login), adres email oraz hasło. Po rejestracji konto zostaje automatycznie aktywowane i użytkownik zostaje automatycznie zalogowany. Nie sprawdzamy poprawności adresu email, jednak należy podać poprawny, aktywny adres email, ponieważ niektróre funkcje serwisu wymagają wysyłania do użytkowników wiadomości poprzez email.

Jak zalogować się kontem z Facebook.com lub Google.com?

W serwisie milosnicyzwierzat.pl można logować się kontem z facebook.com lub google.com. Jest to wygodne rozwiązanie dla osób które nie chcą pamiętać kolejnej nazwy użytkownika i hasła. Żeby zalogować się kontem z facebook.com lub google.com należy kliknąć w odpowiedni link logowanie z google lub logowanie z facebook. Zostaniesz przekierowany / przekierowana na stronę logowania facebook.com lub google.com. Po zalogowaniu, zostaniesz przekierowany / przekierowana z powrotem do serwisu milosnicyzwierzat.pl. Na stronie należy podać nazwę użytkownika i adres email. Podane dane nie będą wykorzystane do logowania - nie wszystkie serwisy zewnętrzne udostępniają nazwę użytkownika / email - dlatego konieczne jest podanie nazwy użytkownika oraz adresu email. Podczas kolejnego logowania wystarczy zalogować się z facebook.com lub google.com, po zalogowaniu zostaniesz przekierowany/przekierowana na stronę milosnicyzwierzat.pl, bez konieczności podowania innych danych. Podana nazwa użytkownika będzie Twoim nickiem w serwisie, a na podany adres email przychodzić będą powiadomienia z serwisu.

Jak dodać ogłoszenie?

Generalnie dodawanie treści w serwisie milosnicyzwierzat.pl wymaga założenia konta. Żeby dodać ogłoszenie należy się najpierw zalogować. Jako zalogowany użytkownik kliknij w przycisk "Dodaj ogłoszenie" na stronie ogłoszeń. Możesz też przejść do dodawania ogłoszeń na skróty przez link na stronie Twojego profilu. W formularzu dodawania nowego ogłoszenia, należy uzupełnić wszystkie wymagane pola. Pola wymagane oznaczone są gwiazdką. Jeśli chcesz dodać zdjęcia do ogłoszenia upewnij się najpierw, że wszystkie pola wymagane są uzupełnione. W przypadku błędu w formularzu, należy ponownie wybrać i załadować zdjęcia. Możesz dodać dowolną ilość ogłoszeń.

Jak dodać wpis na blogu?

Dodawanie treści w serwisie milosnicyzwierzat.pl wymaga założenia konta. Żeby dodać wpis na blogu należy się najpierw zalogować. Jako zalogowany użytkownik kliknij w przycisk "Dodaj Wpis" na stronie bloga. Możesz też przejść do dodawania wpisu na blogu na skróty przez link na stronie Twojego profilu. W formularzu dodawania nowego wpisu, należy uzupełnić wszystkie wymagane pola. Pola wymagane oznaczone są gwiazdką. Możesz dodać dowolną ilość wpisów na blogu.

Jak dodać artykuł w zwierzopedii?

Dodawanie treści w serwisie milosnicyzwierzat.pl wymaga założenia konta. Żeby dodać artykuł w zwierzopedii należy się najpierw zalogować. Jako zalogowany użytkownik kliknij w przycisk "Dodaj Wpis" na stronie zwierzopedii. Możesz też przejść do dodawania nowego artykułu w zwierzopedii na skróty przez link na stronie Twojego profilu. W formularzu dodawania nowego wpisu, należy uzupełnić wszystkie wymagane pola. Pola wymagane oznaczone są gwiazdką. Możesz dodać dowolną artykułów.

Jak dodać wizytówkę firmy?

Dodawanie wizytówki firmy w serwisie milosnicyzwierzat.pl wymaga założenia konta. Żeby dodać nową wizytówkę firmy należy się najpierw zalogować. Jako zalogowany użytkownik kliknij w przycisk "Dodaj Wizytówkę Firmy" na stronie bazy firm. Możesz też przejść do dodawania nowej wizytówki firmy na stronie na skróty przez link na stronie Twojego profilu. W formularzu dodawania nowej wizytówki firmy, należy uzupełnić wszystkie wymagane pola. Pola wymagane oznaczone są gwiazdką. Możesz dodać dowolną ilość wizytówek firm.

Dodawanie nowej galerii zdjęć w serwisie milosnicyzwierzat.pl wymaga założenia konta. Żeby dodać nową galerię zdjęć należy się najpierw zalogować. Jako zalogowany użytkownik kliknij w przycisk "Dodaj Galerię zdjęć" na stronie z galeriami zdjęć. Możesz też przejść do dodawania nowej galerii zdjęć na skróty przez link na stronie Twojego profilu. W formularzu dodawania nowej galerii, należy uzupełnić wszystkie wymagane pola. Pola wymagane oznaczone są gwiazdką. Możesz dodać dowolną ilość galerii zdjęć.

Jak zmienić hasło?

Zaloguj się do serwisu, następnie przejdź na stronę zmiany hasła. Uzupełnij formularz zmiany hasła, podaj Twoje stare hasło oraz nowe hasło. Po zatwierdzeniu zmiany hasła, możesz się ponownie zalogować z nowym hasłem.

Jak przypomnieć hasło?

Kliknij na link "Zapomniałem hasła" na stronie logowania. Podaj swój adres email. Na podany adres email, zostanie wysłany link do zmiany hasła. Należy zalogować się do swojej poczty (np. Google, WP, Onet etc), i kliknąć w link zmiany hasła w otrzymanej wiadomości. Następnie podaj nowe hasło i zatwierdź. Możesz teraz logować się nowym hasłem.

Jak przypomnieć nazwę użytkownika?

Naprawdę zapomniałeś nazwy użytkownika? :) No coż, zdarza się. Jeśli chcesz się zalogować, a nie pamiętasz nazwy użytkownika, możesz zalogować się podając adres email. Jeśli chcesz możesz też do nas napisać, podaj nam Twój adres email zarejestrowany w serwisie, a my podamy Tobie nazwę użytkownika.


Dlaczego warto do nas dołączyć?
Możesz poznać ciekawych ludzi o tych samych zainteresowaniach. Możesz prowadzić bloga, dodawać ogłoszenia i rozwijać z nami bazę wiedzy(zwierzopedie). Jeśli prowadzisz schronisko lub biznes związany z zoologią, możesz dodać wizytówkę w bazie firm. Masz pewność że odwiedzą ją tylko miłośnicy zwierząt. W razie pytań lub problemów masz do dyspozycji forum o zwierzętach. Nadal się zastanawisz :) jeśli tak to pamiętaj że wszystkie funkcje serwisu są dostępne za darmo, a rejestracja trwa parę chwil. Jeśli nie chcesz zakładać konta, możesz zalogować się korzystając z konta Facebooka lub Google.
Społeczności
O nas | Kontakt | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności
Copyright © 2011 - 2017, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu