Zaklinaczka Kotów

Zaklinaczka Kotów

Autor: Mieshelle Nagelschneider

Ilość recenzji: 0
TytułZaklinaczka Kotów
Kategoria1
Opis książki<p>Jako miłośnik i posiadacz kotów, czytanie książki Mishelle Negelschneider pt. Zaklinaczka Kotów było dla mnie prawdziwą gratką. "Zaklinaczka kotów" to książka pełna praktycznych i skutecznych porad - od zestawu rzetelnych informacji jak funkcjonuje koci umysł, przez sposoby jak walczyć z jego dziką naturą, aż po wdrożenie skutecznego planu pozwalającego zapanować nad niesfornym czworonogiem. Poradnik został podzielony na 12 niezależnych rozdziałów opisujących poszczególne zagadnienia. Taki podział książki umożliwia korzystanie z niej jako poradnika w momencie kiedy jest wymagany. Na końcu książki mamy bardzo ciekawe dodatki w tym jeden poświęcony częstemu problemowi oddawania moczu poza kuwetą. Z czystym sumieniem polecam "Zaklinaczkę Kotów" wszystkich którzy chcieli by dowiedzieć się więcej o swoich pociechach.</p> <p>Wydawcą książki jest wydawnictwo Illuminatio (<a href="http://illuminatio.pl">www.illuminatio.pl</a>)</p>

Napisz recenzje
Brak recenzji. Jeśli znasz tę książkę napisz co o niej sądzisz.
W bazie książek dla zwierząt można znaleźć książki o zwierzętach, poradniki, książki specjalistyczne, podręczniki do weterynarii oraz książki dla dzieci.

Dlaczego warto do nas dołączyć?
Możesz poznać ciekawych ludzi o tych samych zainteresowaniach. Możesz prowadzić bloga, dodawać ogłoszenia i rozwijać z nami bazę wiedzy(zwierzopedie). Jeśli prowadzisz schronisko lub biznes związany z zoologią, możesz dodać wizytówkę w bazie firm. Masz pewność że odwiedzą ją tylko miłośnicy zwierząt. W razie pytań lub problemów masz do dyspozycji forum o zwierzętach. Nadal się zastanawisz :) jeśli tak to pamiętaj że wszystkie funkcje serwisu są dostępne za darmo, a rejestracja trwa parę chwil. Jeśli nie chcesz zakładać konta, możesz zalogować się korzystając z konta Facebooka lub Google.
Społeczności
O nas | Kontakt | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności
Copyright © 2011 - 2017, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu