Słodkowodne ryby Europy

Słodkowodne ryby EuropyIlość recenzji: 0
TytułSłodkowodne ryby Europy
Kategoria1
Cena [PLN]49.4
Opis książki Warszawa 2002 wydanie 1, format 130 x 200, objętość 368 str., oprawa twarda Przewodnik zawiera obszerny przegląd gatunków ryb żyjących w wodach słodkich Europy. Opisano ich wygląd, tryb życia i środowisko Każdy gatunek zilustrowano zdjęciem, a obszar jego występowania mapką. W części wstępnej omówiono budowę i czynności życiowe ryb, systematykę i zoogeografię, ekologię wód oraz ekologię ryb, a także zagadnienia związane z rybactwem i ochroną ryb.

Napisz recenzje
Brak recenzji. Jeśli znasz tę książkę napisz co o niej sądzisz.
W bazie książek dla zwierząt można znaleźć książki o zwierzętach, poradniki, książki specjalistyczne, podręczniki do weterynarii oraz książki dla dzieci.

Dlaczego warto do nas dołączyć?
Możesz poznać ciekawych ludzi o tych samych zainteresowaniach. Możesz prowadzić bloga, dodawać ogłoszenia i rozwijać z nami bazę wiedzy(zwierzopedie). Jeśli prowadzisz schronisko lub biznes związany z zoologią, możesz dodać wizytówkę w bazie firm. Masz pewność że odwiedzą ją tylko miłośnicy zwierząt. W razie pytań lub problemów masz do dyspozycji forum o zwierzętach. Nadal się zastanawisz :) jeśli tak to pamiętaj że wszystkie funkcje serwisu są dostępne za darmo, a rejestracja trwa parę chwil. Jeśli nie chcesz zakładać konta, możesz zalogować się korzystając z konta Facebooka lub Google.
Społeczności
O nas | Kontakt | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności
Copyright © 2011 - 2017, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu