Koty Pochodzenie Rasy Zachowania

Koty Pochodzenie Rasy ZachowaniaIlość recenzji: 0
TytułKoty Pochodzenie Rasy Zachowania
Kategoria1
Cena [PLN]168
Opis książki Warszawa 2013, wydanie 1, format 240 x 300, objętość 384 str., oprawa twarda Przygotowaliśmy dla Państwa nową, niezwykle atrakcyjną publikacje  o charakterze poradnikowo-encyklopedycznym zatytułowaną "Koty. Pochodzenie. Rasy. Zachowania". Koty, to wdzięczne domowe zwierzaki, które, obok psów, są jednymi z najczęściej przygarnianych do domów i mieszkań milusińskich. Obcowanie z kotem to doznanie niemal metafizyczne. Są to zwierzęta wyjątkowe: piękne, pełne

Napisz recenzje
Brak recenzji. Jeśli znasz tę książkę napisz co o niej sądzisz.
W bazie książek dla zwierząt można znaleźć książki o zwierzętach, poradniki, książki specjalistyczne, podręczniki do weterynarii oraz książki dla dzieci.

Dlaczego warto do nas dołączyć?
Możesz poznać ciekawych ludzi o tych samych zainteresowaniach. Możesz prowadzić bloga, dodawać ogłoszenia i rozwijać z nami bazę wiedzy(zwierzopedie). Jeśli prowadzisz schronisko lub biznes związany z zoologią, możesz dodać wizytówkę w bazie firm. Masz pewność że odwiedzą ją tylko miłośnicy zwierząt. W razie pytań lub problemów masz do dyspozycji forum o zwierzętach. Nadal się zastanawisz :) jeśli tak to pamiętaj że wszystkie funkcje serwisu są dostępne za darmo, a rejestracja trwa parę chwil. Jeśli nie chcesz zakładać konta, możesz zalogować się korzystając z konta Facebooka lub Google.
Społeczności
O nas | Kontakt | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności
Copyright © 2011 - 2017, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu