Ślimaki i małże Polski

Ślimaki i małże PolskiIlość recenzji: 0
TytułŚlimaki i małże Polski
Kategoria0
Cena [PLN]30.4
Opis książki Warszawa 2004, wydanie 1, format 130 x 200, objętość 128 str., oprawa miekka Mięczaki są typem zwierząt ustępującym liczebnością tylko stawonogom. Liczy 8 gromad, z których w Polsce spotyka się dwie: ślimaki (Gastropoda) i małże (Bivalvia). Mięczaki opanowały niemal wszystkie środowiska naturalne: wody słodkie, słone i słonawe, lasy, pola, torfowiska, kompleksy miejskie nizin, wyżyn i obszarów górskich.

Napisz recenzje
Brak recenzji. Jeśli znasz tę książkę napisz co o niej sądzisz.
W bazie książek dla zwierząt można znaleźć książki o zwierzętach, poradniki, książki specjalistyczne, podręczniki do weterynarii oraz książki dla dzieci.

Dlaczego warto do nas dołączyć?
Możesz poznać ciekawych ludzi o tych samych zainteresowaniach. Możesz prowadzić bloga, dodawać ogłoszenia i rozwijać z nami bazę wiedzy(zwierzopedie). Jeśli prowadzisz schronisko lub biznes związany z zoologią, możesz dodać wizytówkę w bazie firm. Masz pewność że odwiedzą ją tylko miłośnicy zwierząt. W razie pytań lub problemów masz do dyspozycji forum o zwierzętach. Nadal się zastanawisz :) jeśli tak to pamiętaj że wszystkie funkcje serwisu są dostępne za darmo, a rejestracja trwa parę chwil. Jeśli nie chcesz zakładać konta, możesz zalogować się korzystając z konta Facebooka lub Google.
Społeczności
O nas | Kontakt | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności
Copyright © 2011 - 2017, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu