Golden Retriever /REA

Golden Retriever /REAIlość recenzji: 0
TytułGolden Retriever /REA
Kategoria1
Cena [PLN]29
Opis książkiWarszawa 2010, wyd. 1, format 170 x 217, objętość 174str., oprawa twarda Najważniejsze z poruszanych w poradniku tematów to: historia goiden retrievera, cechy charakterystyczne, wzorzec rasy, szczeniak goldenek, codzienna pielęgnacja, uczenie porządku i szkolenie, ochrona zdrowia, staruszek goiden retriever, zrozumieć swego goldena, golden retriever na wystawie

Napisz recenzje
Brak recenzji. Jeśli znasz tę książkę napisz co o niej sądzisz.
W bazie książek dla zwierząt można znaleźć książki o zwierzętach, poradniki, książki specjalistyczne, podręczniki do weterynarii oraz książki dla dzieci.

Dlaczego warto do nas dołączyć?
Możesz poznać ciekawych ludzi o tych samych zainteresowaniach. Możesz prowadzić bloga, dodawać ogłoszenia i rozwijać z nami bazę wiedzy(zwierzopedie). Jeśli prowadzisz schronisko lub biznes związany z zoologią, możesz dodać wizytówkę w bazie firm. Masz pewność że odwiedzą ją tylko miłośnicy zwierząt. W razie pytań lub problemów masz do dyspozycji forum o zwierzętach. Nadal się zastanawisz :) jeśli tak to pamiętaj że wszystkie funkcje serwisu są dostępne za darmo, a rejestracja trwa parę chwil. Jeśli nie chcesz zakładać konta, możesz zalogować się korzystając z konta Facebooka lub Google.
Społeczności
O nas | Kontakt | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności
Copyright © 2011 - 2017, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu