Labrador Retriever /REA

Labrador Retriever /REAIlość recenzji: 0
TytułLabrador Retriever /REA
Kategoria1
Cena [PLN]33.8
Opis książkiWarszawa 2007, wyd. 1, format 170 x 215, objętość 158 str., oprawa twarda Książka poświęcona najpopularniejszym psom świata. Powinien ją nabyć każdy nowy właściciel labradora. Omówiono w niej: pochodzenie labradora retrievera, wzorzec rasy, codzienną pielęgnację, tresurę, zrozumienie zachowań psa i in.

Napisz recenzje
Brak recenzji. Jeśli znasz tę książkę napisz co o niej sądzisz.
W bazie książek dla zwierząt można znaleźć książki o zwierzętach, poradniki, książki specjalistyczne, podręczniki do weterynarii oraz książki dla dzieci.

Dlaczego warto do nas dołączyć?
Możesz poznać ciekawych ludzi o tych samych zainteresowaniach. Możesz prowadzić bloga, dodawać ogłoszenia i rozwijać z nami bazę wiedzy(zwierzopedie). Jeśli prowadzisz schronisko lub biznes związany z zoologią, możesz dodać wizytówkę w bazie firm. Masz pewność że odwiedzą ją tylko miłośnicy zwierząt. W razie pytań lub problemów masz do dyspozycji forum o zwierzętach. Nadal się zastanawisz :) jeśli tak to pamiętaj że wszystkie funkcje serwisu są dostępne za darmo, a rejestracja trwa parę chwil. Jeśli nie chcesz zakładać konta, możesz zalogować się korzystając z konta Facebooka lub Google.
Społeczności
O nas | Kontakt | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności
Copyright © 2011 - 2017, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu