Nowoczesny trening konia

Nowoczesny trening koniaIlość recenzji: 0
TytułNowoczesny trening konia
Kategoria1
Cena [PLN]46.4
Opis książkiWarszawa 2006, wyd. 1, format 200 x 270, objętość 160 str., oprawa twarda Dzięki poradnikowi konia dowiesz się jak poprawić sprawność ruchową i zdyscyplinowanie konia, nauczysz się porozumiewać z nim używając jedynie subtelnej mowy ciała, a wszystko to dzięki nowoczesnym metodom szkolenia - Intelligent Horsemanship, Parelli, Think Equus, Positive Horse Magic, TTEAM oraz z pracy na długich wodzach, lonżowania, pracy w ręku. Uzupełnieniem jest zbiór ćwiczeń i zabaw, które pogłębią t

Napisz recenzje
Brak recenzji. Jeśli znasz tę książkę napisz co o niej sądzisz.
W bazie książek dla zwierząt można znaleźć książki o zwierzętach, poradniki, książki specjalistyczne, podręczniki do weterynarii oraz książki dla dzieci.

Dlaczego warto do nas dołączyć?
Możesz poznać ciekawych ludzi o tych samych zainteresowaniach. Możesz prowadzić bloga, dodawać ogłoszenia i rozwijać z nami bazę wiedzy(zwierzopedie). Jeśli prowadzisz schronisko lub biznes związany z zoologią, możesz dodać wizytówkę w bazie firm. Masz pewność że odwiedzą ją tylko miłośnicy zwierząt. W razie pytań lub problemów masz do dyspozycji forum o zwierzętach. Nadal się zastanawisz :) jeśli tak to pamiętaj że wszystkie funkcje serwisu są dostępne za darmo, a rejestracja trwa parę chwil. Jeśli nie chcesz zakładać konta, możesz zalogować się korzystając z konta Facebooka lub Google.
Społeczności
O nas | Kontakt | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności
Copyright © 2011 - 2017, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu