Żywienie

Ilość odpowiedzi: 3
Nov 6, 2015 09:30:13 AM przez martyyy

Mam pytanie: w jakie składniki odżywcze powinna być bogata karma dla psów? Z góry dziękuję!

Nov 6, 2015 09:32:08 AM przez robix33

Składniki zawarte w karmie powinny być dopasowane do indywidualnych potrzeb psa. Kampania Psy mają potrzeby jest akcją informacyjną zorganizowaną przez brytyjskiego producenta karmy Butcher’s, zwracającą uwagę na konieczność doboru karmy do indywidualnych potrzeb czworonogów, tj. otyłość, choroby stawów. Oto link: https://www.facebook.com/DobrzeNamZeSoba/?fref=ts

Nov 23, 2017 10:26:54 AM przez karolka

To jaka karma będzie odpowiednia w dużej mierze zależy od rasy psa, jego wieku i temperamentu. Sama mam psiaka rasy chihuahua [url]https://royalcanin.pl/pies/rasy-psow/chihuahua[/url] i karmię go karmą przeznaczoną właśnie do dorosłych psów tej rasy :)


Dlaczego warto do nas dołączyć?
Możesz poznać ciekawych ludzi o tych samych zainteresowaniach. Możesz prowadzić bloga, dodawać ogłoszenia i rozwijać z nami bazę wiedzy(zwierzopedie). Jeśli prowadzisz schronisko lub biznes związany z zoologią, możesz dodać wizytówkę w bazie firm. Masz pewność że odwiedzą ją tylko miłośnicy zwierząt. W razie pytań lub problemów masz do dyspozycji forum o zwierzętach. Nadal się zastanawisz :) jeśli tak to pamiętaj że wszystkie funkcje serwisu są dostępne za darmo, a rejestracja trwa parę chwil. Jeśli nie chcesz zakładać konta, możesz zalogować się korzystając z konta Facebooka lub Google.
Społeczności
O nas | Kontakt | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności
Copyright © 2011 - 2017, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu