Jak kupić rasowego psa?

Ilość odpowiedzi: 1
Mar 4, 2015 07:49:04 PM przez Samuel9007

Przedstawiam wszystkim użytkownikom serwis [url]http://www.Psiaki.net.pl[/url]. To miejsce stworzone dla ulubieńców psów rasowych. Hodowcy mogą wstawiać ogłoszenia piesków na sprzedaż wraz ze zdjęciami. Natomiast My możemy decydować się na 100% zakup psów rasowych, z rodowodami.

Na witrynie można nawiązywać nowe znajomości z nowymi hodowcami oraz zapytać lepiej doświadczone osoby o to, jak zapewnić opiekę swojemu pupilowi.

To dzięki nim mam swojego pupila, teraz mój prawdziwy przyjaciel:)

Dodatkowo zapraszam tutaj: [url]http://www.psiaki.net.pl/aktualnosci[/url]


Dlaczego warto do nas dołączyć?
Możesz poznać ciekawych ludzi o tych samych zainteresowaniach. Możesz prowadzić bloga, dodawać ogłoszenia i rozwijać z nami bazę wiedzy(zwierzopedie). Jeśli prowadzisz schronisko lub biznes związany z zoologią, możesz dodać wizytówkę w bazie firm. Masz pewność że odwiedzą ją tylko miłośnicy zwierząt. W razie pytań lub problemów masz do dyspozycji forum o zwierzętach. Nadal się zastanawisz :) jeśli tak to pamiętaj że wszystkie funkcje serwisu są dostępne za darmo, a rejestracja trwa parę chwil. Jeśli nie chcesz zakładać konta, możesz zalogować się korzystając z konta Facebooka lub Google.
Społeczności
O nas | Kontakt | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności
Copyright © 2011 - 2017, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu