Typ Latającej wiewórki

Ilość odpowiedzi: 2
Nov 21, 2013 11:20:18 AM przez lukasz

Witam, Ostatnio przeglądając filmiki w Internecie zauważyłem ciekawe, słodkei zwierzątko zwane po angielsku ,,Sugar Glider''. Nie potrafię tego dokładnie przetłumaczyć, ale czy takie zwierzęta z rodziny gryzoni są sprzedawane w polskich sklepach zoologicznych? Proszę o odpowiedzi.

Nov 21, 2013 11:21:20 AM przez lukasz

Polska nazwa sugar gilder to Lotopałanka. Myślę że możesz poszukać w jakiś sklepach po nazwie Lotopałanka czasami Lotopałanka karłowata.


Dlaczego warto do nas dołączyć?
Możesz poznać ciekawych ludzi o tych samych zainteresowaniach. Możesz prowadzić bloga, dodawać ogłoszenia i rozwijać z nami bazę wiedzy(zwierzopedie). Jeśli prowadzisz schronisko lub biznes związany z zoologią, możesz dodać wizytówkę w bazie firm. Masz pewność że odwiedzą ją tylko miłośnicy zwierząt. W razie pytań lub problemów masz do dyspozycji forum o zwierzętach. Nadal się zastanawisz :) jeśli tak to pamiętaj że wszystkie funkcje serwisu są dostępne za darmo, a rejestracja trwa parę chwil. Jeśli nie chcesz zakładać konta, możesz zalogować się korzystając z konta Facebooka lub Google.
Społeczności
O nas | Kontakt | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności
Copyright © 2011 - 2017, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu