Dodawanie zdjęć do ogłoszeń

Ilość odpowiedzi: 1
Aug 19, 2013 06:53:24 PM przez lukasz

Już kilka razy dostaliśmy informację o problemach z dodawaniem zdjęć do ogłoszeń. Oto co należy zrobić aby dodać zdjęcia do ogłoszenia: 1. Zalogować się do serwisu 2. Dodać ogłoszenie http://www.milosnicyzwierzat.pl/ogloszenia/dodaj 3. Uzupełnić wszystkie wymagane pola ogłoszenia (tytuł, opis, województwo, rodzaj ogłoszenia(sprzedam, oddam etc) i kategoria ogłoszenia(psy, koty etc). 4. Kliknąć zielony przycisk "Dodaj zdjęcia" 5. Wybrać folder(miejsce na dysku) w którym znajdują się zdjęcia do ogłoszenia. 6. Zaznaczyć zdjęcia które chcesz dodać (żeby dodać więcej niż jedno zdjęcie należy przytrzymać na klawiaturze klawisz "ctrl"(control - lewy dolny róg klawiatury) i zaznaczać zdjęcia kliknięciem myszki. 7. Kliknąć "otwórz" lub "dodaj" w okienku. Zależy od systemu operacyjnego(Windows/Linux) 8. Wybrane zdjęcia powinny pojawić się pod przyciskami. 9. Jeśli chcesz wybrać główne zdjęcie możesz wybrać jedno z dodanych. 10. Kliknij "Załaduj zdjęcia" lub "Start" dla każdego ze zdjęć. 11. To by było na tyle :) wydaje się sporo ale po pierwszym dodaniu powinno być łatwiej.

Najczęstszym powodem nie dodania zdjęć jest do ogłoszenia jest kliknięcie "Dodaj ogłoszenie" jeśli nie wszystkie wymagane pola zostały wypełnione. Po przeładowaniu strony pojawia się komunikat a zdjęcia znikają. Jeżeli wystąpił taki problem należy w pierwszej kolejności uzupełnić pola wymagane a następnie dodać zdjęcia zgodnie z instrukcją powyżej w razie pytań służymy pomocą


Dlaczego warto do nas dołączyć?
Możesz poznać ciekawych ludzi o tych samych zainteresowaniach. Możesz prowadzić bloga, dodawać ogłoszenia i rozwijać z nami bazę wiedzy(zwierzopedie). Jeśli prowadzisz schronisko lub biznes związany z zoologią, możesz dodać wizytówkę w bazie firm. Masz pewność że odwiedzą ją tylko miłośnicy zwierząt. W razie pytań lub problemów masz do dyspozycji forum o zwierzętach. Nadal się zastanawisz :) jeśli tak to pamiętaj że wszystkie funkcje serwisu są dostępne za darmo, a rejestracja trwa parę chwil. Jeśli nie chcesz zakładać konta, możesz zalogować się korzystając z konta Facebooka lub Google.
Społeczności
O nas | Kontakt | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności
Copyright © 2011 - 2017, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu