Karmy marki Trovet – jakie i dla jakich zwierząt?

Karmy marki Trovet – jakie i dla jakich zwierząt?

Żywienie zwierząt domowych jeszcze nigdy nie było takie proste jak w obecnych czasach. Na rynku zoologicznym dostępne są najróżniejsze karmy i typy pożywienia, które mogą odpowiadać walorami smakowymi psom, zaś wysoką jakością składników – właścicielom. Jest to szczególnie ważne w przypadku tych sytuacji, w których żywienie z uwagi na kondycję fizyczną czworonoga powinno być szczególnie uważnie dobierane.

Szczególną linię karm łączących te bytowe o wyspecjalizowanym profilu oraz specjalistyczne, weterynaryjne, oferuje marka Trovet. Sprawdźmy, w jakich sytuacjach żywienie to sprawdzi się najlepiej oraz jak należy je stosować, aby przynosiło wymierne korzyści.

O marce Trovet

Marka karm Trovet to holenderski producent karm dla zwierząt, który stawia w pierwszej kolejności na dobór wysokogatunkowych, specjalistycznych składników każdego żywienia. Jest to możliwe dzięki temu, że przy produkcji karm współpracują ze sobą zarówno lekarze weterynarii na co dzień mający styczność z żywieniem zwierząt chorych i o specjalnych potrzebach, jak i naukowcy, którzy do sprawy podchodzą z punktu widzenia biologii i chemii. Dzięki temu karmy są przystosowane w taki sposób do potrzeb kotów i psów, aby zaspokajać je wszystkie i powodować, że zwierzęta czują się jeszcze lepiej pomimo dolegających im schorzeń.

Różne formy karm

Podstawową zaletą marki Trovet jest dostosowanie karm do potrzeb różnych zwierząt. Klasyczne żywienie suche doskonale sprawdzi się jako wygodny zamiennik typowych, bytowych karm. Dzięki prawidłowemu doborowi składników karmy takie pozwalają zachować regularność karmienia, zaś twarde granulki gwarantują ścieranie z zębów nadmiaru kamienia nazębnego. Jednocześnie obok karm suchych znajdują się również mokre, które można stosować w różnych przypadkach – zarówno jako urozmaicenie diety, jak również dla psów i kotów, które z różnych powodów mają problem z przyjmowaniem karmy suchej, np. z uwagi na wiek i braki w uzębieniu.

Stosowanie i przeznaczenie

Karmy Trovet uznawane są za żywienie specjalistyczne, które najczęściej wymaga wsparcia i konsultacji ze strony lekarza weterynarii. W ramach oferty znaleźć można karmy dla psów i kotów o rozmaitych problemach; każda linia oznaczona jest dodatkowo inną barwą, co pomaga w identyfikacji wizualnej typów karm. Karmy dla psich i kocich alergików z konkretnymi typami białka zwierzęcego można stosować po stwierdzeniu testami alergii na inne produkty. Z kolei żywienie z pomocą karm na wątrobę czy układ moczowy zawsze powinno być skonsultowane z lekarzem weterynarii, aby zapobiegać pogorszeniu stanu zwierząt.

Więcej o marce Trovet i jej produktach można wyczytać stąd: http://zooart.com.pl/pol_m_Psy_Karmy-podzial-wg-firm_Trovet-520.html


Tagi: Trovet, karmy specjalistyczne Trovet, żywienie kotów, żywienie psów
Autor: Mruczek Dodano: o godzinie 12:07 dnia 14.09.2016

Komentarze

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Dlaczego warto do nas dołączyć?
Możesz poznać ciekawych ludzi o tych samych zainteresowaniach. Możesz prowadzić bloga, dodawać ogłoszenia i rozwijać z nami bazę wiedzy(zwierzopedie). Jeśli prowadzisz schronisko lub biznes związany z zoologią, możesz dodać wizytówkę w bazie firm. Masz pewność że odwiedzą ją tylko miłośnicy zwierząt. W razie pytań lub problemów masz do dyspozycji forum o zwierzętach. Nadal się zastanawisz :) jeśli tak to pamiętaj że wszystkie funkcje serwisu są dostępne za darmo, a rejestracja trwa parę chwil. Jeśli nie chcesz zakładać konta, możesz zalogować się korzystając z konta Facebooka lub Google.
Społeczności
O nas | Kontakt | Pomoc | Regulamin | Polityka prywatności
Copyright © 2011 - 2017, korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu